4 medale lechitów w IMWJ online 2021

Złoty medal Hanickiego oraz 3 brązowe dla Kierskiej, Michalskiej i Klubu!

Działacze M-GOK Ślesin z Robertem Majdeckim na czele, gdy nie można przeprowadzić dużego turnieju w okresie pandemii COVID-19, postanowili zorganizować indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2021 w grze błyskawicznej online na platformie lichess.org. Do tej ciekawej rywalizacji stanęły w 6 grupach wiekowych niemal 3 setki młodych szachistek i szachistów, w tym aż 19 reprezentantów naszego Klubu. Lechici spisali się bardzo dobrze, wywalczyli 1 złoty i 3 brązowe medale, i co szczególnie cieszy uplasowali się na 3. pozycji w klasyfikacji zespołowej. Na największe brawa zasłużyli 9-letni Grześ Hanicki zdobywając tytuł mistrza Wielkopolski oraz Lenka Michalska i Pola Kierska, które wywalczyły brązowe medale. Wszystkim członkom naszego teamu dziękujemy za udział i dzielną postawę, a medalistom serdecznie gratulujemy.  Zarząd KSz LECH-WSUS