Wyniki turniejów
Lechici w 2 Turnieju GP RASZYN 2011/12 PDF Drukuj Email
niedziela, 16 października 2011 21:08

 W Klubie RASZYN przeprowadzono dzisiaj drugi turniej z cyklu Grand Prix: grano 9 rund tempem P'15. Wyniki poniżej:


M-ceNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.
1 Stachowiak, Sławomir 2024 RASZYN 8.0 37.50
2 Szumiński, Marek 2020 LECH-WSUS 6.5 37.50
3 Stypka, Zbigniew 1863 Pocztowiec Poznań 6.5 36.50
4 Kosmowski, Piotr 2021 RASZYN 6.5 36.00
5 Dźwikowski, Adam 2013 Chrobry Gniezno 6.0 39.00
6 Przysiecki, Maciej 2000 Poznań 5.5 38.50
7 Grzesiński, Krzysztof 1871 RASZYN 5.5 38.00
8 Kiwilsza, Piotr 1800 RASZYN 5.5 34.00
9 Glatty, Zbigniew 1944 RASZYN 5.5 34.00
10 Wasiak, Stanisław 2000 RASZYN 5.5 33.00
11 Rowicki, Ireneusz 2000 RASZYN 5.0 36.00
12 Opolski, Wojciech 1725 RASZYN 5.0 31.50
13 Szymański, Leszek 1828 Komandoria Poznań 5.0 31.00
14 Małecki, Mieczysław 1800 LECH-WSUS 5.0 26.00
15 Sklepiński, Artur 1770 RASZYN 4.5 36.50
16 Kostecki, Samuel 1600 NP Poznań 4.5 35.50
17 Woda, Janusz 2000 LECH-WSUS 4.5 33.50
18 Michalak, Adrian 1600 LECH-WSUS 4.5 31.50
19 Michalak, Roman 1800 RASZYN 4.5 29.50
20 Koper, Konrad 1620 RASZYN 4.5 28.00
21 Tadzik, Dariusz 2000 RASZYN 4.0 36.00
22 Niedbała, Wojciech 1800 NP Poznań 4.0 32.50
23 Nowak, Stanisław 1600 RASZYN 4.0 28.50
24 Burzyński, Władysław 2000 RASZYN 4.0 28.00
25 Piasecki, Andrzej 1600 NP Poznań 3.5 27.00
26 Jabłonka, Kazimierz 1800 Luboń 3.5 24.00
27 Stefański, Stefan 1800 LECH-WSUS 3.0 26.00
28 Rymarowicz, Mieczysław 1800 RASZYN 3.0 23.50
29 Jóźwiak, Zdzisław 2000 RASZYN 3.0 22.50
30 Wydrowski, Aleksander 1600 RASZYN 2.0 22.50
31 Wegner, Wiesław 1800 RASZYN 2.0 21.50


 Kolejny - trzeci - turniej zaplanowany jest na 6 listopada br. o godz. 10, jak zwykle przy ul. Rynarzewskiej.


Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
DSC00011.JPGStefan Stefański67 Kb10/16/11 21:42
DSC00012.JPGAdrian Michalak55 Kb10/16/11 21:41
DSC00010.JPGTadeusz Zieliński kibicuje58 Kb10/16/11 21:40
DSC00008.JPGJanusz Woda - Niedbała73 Kb10/16/11 21:39
DSC00005.JPGSzumiński - Opolski65 Kb10/16/11 21:35
 
Okonek 10-ty w Dąbkach PDF Drukuj Email
sobota, 03 września 2011 08:16


Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
Okonek 10. w Dąbkach.doc 58 Kb09/03/11 08:18
 
Osieczna, 21.08.2011 r. PDF Drukuj Email
wtorek, 30 sierpnia 2011 06:27

Wiktor Kommisarczyk 10-ty - wyniki w załączniku!

Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
Osieczna, 21.08.2011.doc 41 Kb08/30/11 06:30
 
XIX Turniej Solidarności PDF Drukuj Email
niedziela, 21 sierpnia 2011 19:32

               

Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
Schmidt i Woda.jpg 58 Kb08/23/11 08:04
Lipiński - Woda.jpg 71 Kb08/23/11 08:02
Bernat - Schmidt.jpg 78 Kb08/23/11 08:02
19 T. Solidarności 21.08.2011.doc 45 Kb08/23/11 07:55
Żołnierowicz, Schmidt, Urban.jpg 69 Kb08/21/11 19:44
 
Michalak 2. w Sękowie PDF Drukuj Email
piątek, 19 sierpnia 2011 07:58

Turniej Szachowy w Sękowie, 6-07.08.2011 r.

7 rund systemem szwajcarskim, tempo P’30, 24 zawodników

 

1

II

Garbarek, Włodzimierz

1800

Raszyn Poznań

6.0

2

III

Michalak, Adrian

1600

KSz Lech WSUS Poznań

5.5

3

IV

Misiewicz, Jarosław

1400

GCK Szach Sękowo

5.0

4

II

Goździewicz, Marek

1683

MKS Wicher Zbąszyń

5.0

5

II

Kaczmarek, Stanisław

1811

GCK Szach Sękowo

4.5

6

II

Rożek, Gabriela

1600

MKS Wicher Zbąszyń

4.5

 

Sędziował Robert Goździewicz ze Zbąszynia

 
« pierwszapoprzednia31323334następnaostatnia »

Strona 33 z 34