Wyniki turniejów
2 medale w powiatowych mistrzostwach szkół PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 listopada 2011 22:15

MISTRZOSTWA  SZKÓŁ POWIATU POZNAŃSKIEGO,  Kórnik, 8.11.2011 r.

Wojtek Okonek i Olek Kuś medalistami

Rozegrane 8.11.2011 r. w Kórniku, na dystansie 7 rund w tempie P'15, powiatowe mistrzostwa szkół zakończyły się w dwóch grupach znakomitymi osiągnięciami juniorów KS LECH-WSUS. Złoty medal wśród gimnazjalistów wywalczył w pięknym stylu Wojciech Okonek oddając partnerom tylko 0,5 pkt. z 7 partii, a jego młodszy kolega Aleksander Kuś (obaj ze szkół w Suchym Lesie) wywalczył srebro w turnieju uczniów szkół podstawowych. Brawo, tak trzymać!

Szczegółowe wyniki wszystkich rozegranych turniejów - na stronie WZSzach.

GINMNAZJA  - CHŁOPCY  (23 zawodników)

1

II

Okonek, Wojciech

Gimnazjum Suchy Las

6,5



2

III

Niedbała, Wojciech

Gimnazjum Puszczykowo

6



3

III

Otto, Grzegorz

Gimnazjum 3 Swarzędz

5

19,50

29,00

4

II

Robaszkiewicz, Jakub

Gimnazjum Kostrzyn

5

19,50

28,00

5


Krasuski, Jakub

Gimnazjum 1 Mosina

4,5

20,00


6

III

Zielewicz, Jakub

Gimnazjum 1 Mosina

4,5

16,00



SZKOŁY PODSTAWOWE - CHŁOPCY  (31 zawodników)

1

III

Biernacki, Maciej

SP 2 Bnin

6,5


2

IV

Kuś, Aleksander

SP Suchy Las

5,5


3


Owsiany, Maciej

SP 1 Mosina

5

21,5

4


Zarzycki, Łukasz

SP Lusówko

5

18,5

5

V

Kościuszko, Filip

SP Stęszew

5

17,5

6

V

Pietrucha, Jakub

SP Kostrzyn

4,5





Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
Okonek.jpg 1099 Kb11/28/11 22:30
Okonek-Niedbała.jpg 72 Kb11/28/11 22:29
Kuś.jpg 63 Kb11/28/11 22:29
 
Wyniki juniorów w okresie VIII-X 2011 PDF Drukuj Email
wtorek, 01 listopada 2011 15:37


Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
Wyniki juniorów w okresie VIII-X 2011.doc 92 Kb11/01/11 15:38
 
Memoriał i Festiwal 2011 PDF Drukuj Email
czwartek, 20 października 2011 13:56

19.11.2011 r. rozegrane zostały w Poznaniu dwa tradycyjne turnieje:

XVIII MEMORIAŁ pam. Stanisława Skowrońskiego – turniej główny dla uczestników obu płci,   bez ograniczeń wiekowych,

VII Festiwal ODK Orbita – turniej dla juniorów młodszych do lat 14 i młodzików do lat 10,              z oddzielnymi klasyfikacjami dziewcząt i chłopców w obu grupach wiekowych

               Szczegóły - w załączonych zestawieniach!


Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
Kronika 18 memoriałów.doc 438 Kb11/20/11 10:02
życiorys SS.doc 34 Kb11/20/11 10:02
JUNIORZY - wyniki.doc 209 Kb11/20/11 10:01
OPEN - wyniki.doc 135 Kb11/20/11 10:01
XVIII Memoriał pam. St. Skowrońskiego.doc 65 Kb10/20/11 13:59
 
Lechici w 2 Turnieju GP RASZYN 2011/12 PDF Drukuj Email
niedziela, 16 października 2011 21:08

 W Klubie RASZYN przeprowadzono dzisiaj drugi turniej z cyklu Grand Prix: grano 9 rund tempem P'15. Wyniki poniżej:


M-ceNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.
1 Stachowiak, Sławomir 2024 RASZYN 8.0 37.50
2 Szumiński, Marek 2020 LECH-WSUS 6.5 37.50
3 Stypka, Zbigniew 1863 Pocztowiec Poznań 6.5 36.50
4 Kosmowski, Piotr 2021 RASZYN 6.5 36.00
5 Dźwikowski, Adam 2013 Chrobry Gniezno 6.0 39.00
6 Przysiecki, Maciej 2000 Poznań 5.5 38.50
7 Grzesiński, Krzysztof 1871 RASZYN 5.5 38.00
8 Kiwilsza, Piotr 1800 RASZYN 5.5 34.00
9 Glatty, Zbigniew 1944 RASZYN 5.5 34.00
10 Wasiak, Stanisław 2000 RASZYN 5.5 33.00
11 Rowicki, Ireneusz 2000 RASZYN 5.0 36.00
12 Opolski, Wojciech 1725 RASZYN 5.0 31.50
13 Szymański, Leszek 1828 Komandoria Poznań 5.0 31.00
14 Małecki, Mieczysław 1800 LECH-WSUS 5.0 26.00
15 Sklepiński, Artur 1770 RASZYN 4.5 36.50
16 Kostecki, Samuel 1600 NP Poznań 4.5 35.50
17 Woda, Janusz 2000 LECH-WSUS 4.5 33.50
18 Michalak, Adrian 1600 LECH-WSUS 4.5 31.50
19 Michalak, Roman 1800 RASZYN 4.5 29.50
20 Koper, Konrad 1620 RASZYN 4.5 28.00
21 Tadzik, Dariusz 2000 RASZYN 4.0 36.00
22 Niedbała, Wojciech 1800 NP Poznań 4.0 32.50
23 Nowak, Stanisław 1600 RASZYN 4.0 28.50
24 Burzyński, Władysław 2000 RASZYN 4.0 28.00
25 Piasecki, Andrzej 1600 NP Poznań 3.5 27.00
26 Jabłonka, Kazimierz 1800 Luboń 3.5 24.00
27 Stefański, Stefan 1800 LECH-WSUS 3.0 26.00
28 Rymarowicz, Mieczysław 1800 RASZYN 3.0 23.50
29 Jóźwiak, Zdzisław 2000 RASZYN 3.0 22.50
30 Wydrowski, Aleksander 1600 RASZYN 2.0 22.50
31 Wegner, Wiesław 1800 RASZYN 2.0 21.50


 Kolejny - trzeci - turniej zaplanowany jest na 6 listopada br. o godz. 10, jak zwykle przy ul. Rynarzewskiej.


Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
DSC00011.JPGStefan Stefański67 Kb10/16/11 21:42
DSC00012.JPGAdrian Michalak55 Kb10/16/11 21:41
DSC00010.JPGTadeusz Zieliński kibicuje58 Kb10/16/11 21:40
DSC00008.JPGJanusz Woda - Niedbała73 Kb10/16/11 21:39
DSC00005.JPGSzumiński - Opolski65 Kb10/16/11 21:35
 
Okonek 10-ty w Dąbkach PDF Drukuj Email
sobota, 03 września 2011 08:16


Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
Okonek 10. w Dąbkach.doc 58 Kb09/03/11 08:18
 
« pierwszapoprzednia31323334następnaostatnia »

Strona 32 z 34