Wyniki turniejów
Memoriał i Festiwal 2011 PDF Drukuj Email
czwartek, 20 października 2011 13:56

19.11.2011 r. rozegrane zostały w Poznaniu dwa tradycyjne turnieje:

XVIII MEMORIAŁ pam. Stanisława Skowrońskiego – turniej główny dla uczestników obu płci,   bez ograniczeń wiekowych,

VII Festiwal ODK Orbita – turniej dla juniorów młodszych do lat 14 i młodzików do lat 10,              z oddzielnymi klasyfikacjami dziewcząt i chłopców w obu grupach wiekowych

               Szczegóły - w załączonych zestawieniach!


Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
Kronika 18 memoriałów.doc 438 Kb20.11.2011 10:02
życiorys SS.doc 34 Kb20.11.2011 10:02
JUNIORZY - wyniki.doc 209 Kb20.11.2011 10:01
OPEN - wyniki.doc 135 Kb20.11.2011 10:01
XVIII Memoriał pam. St. Skowrońskiego.doc 65 Kb20.10.2011 13:59
 
Lechici w 2 Turnieju GP RASZYN 2011/12 PDF Drukuj Email
niedziela, 16 października 2011 21:08

 W Klubie RASZYN przeprowadzono dzisiaj drugi turniej z cyklu Grand Prix: grano 9 rund tempem P'15. Wyniki poniżej:


M-ceNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.
1 Stachowiak, Sławomir 2024 RASZYN 8.0 37.50
2 Szumiński, Marek 2020 LECH-WSUS 6.5 37.50
3 Stypka, Zbigniew 1863 Pocztowiec Poznań 6.5 36.50
4 Kosmowski, Piotr 2021 RASZYN 6.5 36.00
5 Dźwikowski, Adam 2013 Chrobry Gniezno 6.0 39.00
6 Przysiecki, Maciej 2000 Poznań 5.5 38.50
7 Grzesiński, Krzysztof 1871 RASZYN 5.5 38.00
8 Kiwilsza, Piotr 1800 RASZYN 5.5 34.00
9 Glatty, Zbigniew 1944 RASZYN 5.5 34.00
10 Wasiak, Stanisław 2000 RASZYN 5.5 33.00
11 Rowicki, Ireneusz 2000 RASZYN 5.0 36.00
12 Opolski, Wojciech 1725 RASZYN 5.0 31.50
13 Szymański, Leszek 1828 Komandoria Poznań 5.0 31.00
14 Małecki, Mieczysław 1800 LECH-WSUS 5.0 26.00
15 Sklepiński, Artur 1770 RASZYN 4.5 36.50
16 Kostecki, Samuel 1600 NP Poznań 4.5 35.50
17 Woda, Janusz 2000 LECH-WSUS 4.5 33.50
18 Michalak, Adrian 1600 LECH-WSUS 4.5 31.50
19 Michalak, Roman 1800 RASZYN 4.5 29.50
20 Koper, Konrad 1620 RASZYN 4.5 28.00
21 Tadzik, Dariusz 2000 RASZYN 4.0 36.00
22 Niedbała, Wojciech 1800 NP Poznań 4.0 32.50
23 Nowak, Stanisław 1600 RASZYN 4.0 28.50
24 Burzyński, Władysław 2000 RASZYN 4.0 28.00
25 Piasecki, Andrzej 1600 NP Poznań 3.5 27.00
26 Jabłonka, Kazimierz 1800 Luboń 3.5 24.00
27 Stefański, Stefan 1800 LECH-WSUS 3.0 26.00
28 Rymarowicz, Mieczysław 1800 RASZYN 3.0 23.50
29 Jóźwiak, Zdzisław 2000 RASZYN 3.0 22.50
30 Wydrowski, Aleksander 1600 RASZYN 2.0 22.50
31 Wegner, Wiesław 1800 RASZYN 2.0 21.50


 Kolejny - trzeci - turniej zaplanowany jest na 6 listopada br. o godz. 10, jak zwykle przy ul. Rynarzewskiej.


Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
DSC00011.JPGStefan Stefański67 Kb16.10.2011 21:42
DSC00012.JPGAdrian Michalak55 Kb16.10.2011 21:41
DSC00010.JPGTadeusz Zieliński kibicuje58 Kb16.10.2011 21:40
DSC00008.JPGJanusz Woda - Niedbała73 Kb16.10.2011 21:39
DSC00005.JPGSzumiński - Opolski65 Kb16.10.2011 21:35
 
Okonek 10-ty w Dąbkach PDF Drukuj Email
sobota, 03 września 2011 08:16


Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
Okonek 10. w Dąbkach.doc 58 Kb03.09.2011 08:18
 
Osieczna, 21.08.2011 r. PDF Drukuj Email
wtorek, 30 sierpnia 2011 06:27

Wiktor Kommisarczyk 10-ty - wyniki w załączniku!

Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
Osieczna, 21.08.2011.doc 41 Kb30.08.2011 06:30
 
XIX Turniej Solidarności PDF Drukuj Email
niedziela, 21 sierpnia 2011 19:32

               

Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
Schmidt i Woda.jpg 58 Kb23.08.2011 08:04
Lipiński - Woda.jpg 71 Kb23.08.2011 08:02
Bernat - Schmidt.jpg 78 Kb23.08.2011 08:02
19 T. Solidarności 21.08.2011.doc 45 Kb23.08.2011 07:55
Żołnierowicz, Schmidt, Urban.jpg 69 Kb21.08.2011 19:44
 
« pierwszapoprzednia21222324252627282930następnaostatnia »

Strona 30 z 32