Wyniki turniejów
4 medale lechitów w IMWJ online 2021 PDF Drukuj Email
sobota, 27 lutego 2021 14:29

Złoty medal Hanickiego oraz 3 brązowe dla Kierskiej, Michalskiej i Klubu!

Działacze M-GOK Ślesin z Robertem Majdeckim na czele, gdy nie można przeprowadzić dużego turnieju w okresie pandemii COVID-19, postanowili zorganizować indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2021 w grze błyskawicznej online na platformie lichess.org. Do tej ciekawej rywalizacji stanęły w 6 grupach wiekowych niemal 3 setki młodych szachistek i szachistów, w tym aż 19 reprezentantów naszego Klubu. Lechici spisali się bardzo dobrze, wywalczyli 1 złoty i 3 brązowe medale, i co szczególnie cieszy uplasowali się na 3. pozycji w klasyfikacji zespołowej. Na największe brawa zasłużyli 9-letni Grześ Hanicki zdobywając tytuł mistrza Wielkopolski oraz Lenka Michalska i Pola Kierska, które wywalczyły brązowe medale. Wszystkim członkom naszego teamu dziękujemy za udział i dzielną postawę, a medalistom serdecznie gratulujemy.  Zarząd KSz LECH-WSUS

Lena Michalska finalistką MPJ 2021 !

Piękny sukces odniosła młodziutka reprezentantka naszego Klubu w grupie C11 rozgrywanych 9-16 stycznia 2021 r. w Jastrzębiej Górze półfinałów Mistrzostw Polski Juniorek - 10-letnia Lenka Michalska wywalczyła w turnieju z udziałem 30 zawodniczek wysoką 8. pozycję i awansowała do finału. Serdecznie gratulujemy i już trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnym turnieju na wyższym szczeblu.

Załączniki:
Półfinały MPJ 2021, C11.doc 40 Kb01/18/21 22:44

Lechici w turniejach 2020 r. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 października 2020 09:29

Rzadkie występy lechitów w turniejach 2020 r.

Trudny rok 2020 nie sprzyja szachistom - obawy przed skutkami pandemii COVID-19 spowodowały znaczne zmniejszenie się liczby organizowanych turniejów w porównaniu do lat ubiegłych, skromnie wygląda też udział zawodników. Również członkowie naszego Klubu i uczestnicy Szkółki rzadko wstępują w turniejowe szranki i niestety nie zawsze informują o swych występach i wynikach, co skutkuje tym, że nie o wszystkich możemy wspomnieć w naszej witrynie. Administrator tej strony czeka na Wasze informacje z turniejów, w których wzięliście udział, pochwalcie się wynikami!

IX Turniej IDEI '2020 PDF Drukuj Email
czwartek, 17 września 2020 10:46

Sukces Wody w Wiśle!

W dniach 7-14.09.2020 r. rozegrany został w Hotelu "Gołębiewski" w Wiśle IX Turniej Stowarzyszenia IDEA, skupiającego w swych szeregach szachistów "sprawnych inaczej", w którym dobrze zaprezentował się jeden z najstarszych uczestników lechita Janusz Woda plasując się na 16. pozycji wśród 48 startujących, z wynikiem 5 pkt. z 9 partii. Gratulujemy!

Załączniki:
Janusz Woda w Wiśle.JPG 2311 Kb09/17/20 20:14
Wisła 7-14.09.2020 - IX Turniej IDEI.doc 66 Kb09/17/20 10:55

MPJiM 2020 w szachach szybkich i błyskawicznych PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 września 2020 06:04

Udany występ Lenki Michalskiej w MPM 2020

W dniach 25-30 sierpnia 2020 r. odbyła się we Wrocławiu wielka impreza z udziałem kilkuset młodych talentów szachowych - 24 turnieje z cyklu Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików w szachach szybkich i błyskawicznych. W grupie do lat 10, z udziałem ponad 60 zawodniczek, bardzo dobrze spisała się lechitka Lena Michalska zajmując 12. pozycję (=7) w szachach szybkich, także w blitzach zajęła dobrą 22. lokatę (=19). Gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów w następnych latach; szczegółowe wyniki w załącznikach.

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »