Turnieje w 2020 r. PDF Drukuj Email
sobota, 10 października 2020 09:14

Turnieje w IV kwartale 2020 r.

 Zachęcamy członków KSz LECH-WSUS oraz uczestników Szkółki Szachowej do udziału w 9. turnieju Mistrzostw Klubu w sobotę 24.10.2020 r., a także w turniejach organizowanych w Wielkopolsce i innych regionach. Aktualne komunikaty organizacyjne można znaleźć na stronach www.chessarbiter.com oraz www.chessmanager.com, a także w witrynach internetowych PZSzach, WZSzach i pozostałych wojewódzkich związków szachowych, klubów, szkół, ośrodków kultury, itp.

UWAGI:

Ze względu na wprowadzenie w Poznaniu czerwonej strefy zagrożenia wirusem COVID-19 wszystkie zajęcia w obiekcie WSUS, w tym turnieje szachowe, zostały ODWOŁANE !

● Zaproszenia na inne turnieje należy również traktować jako informacje z oczywistych powodów nie zawsze pewne i sprawdzać, gdyż ze względu na wprowadzenie czerwonej strefy w Poznaniu, powiecie poznańskim i wielu innych miejscowościach mogą zostać również odwołane. Wiadomo już, że turniej klasyfikacyjny dla juniorów do lat 15 w Klubie Raszyn 24.10.br. oraz 1. turniej nowego cyklu szachów szybkich 25.10.br. także się nie odbędą.