Sponsorzy PDF Drukuj Email
wtorek, 28 lipca 2009 12:54

  Klub Szachowy LECH-WSUS w Poznaniu chętnie nawiązuje współpracę z osobami prawnymi i fizycznymi, które udzielają mu wsparcia dla działalności ukierunkowanej na odciągnięcie młodzieży od zdrożnych myśli i szkodliwej społecznie aktywności, ale przede wszystkim na wzrost poziomu umiejętności i sukcesy na szachownicach. Nie do przecenienia jest wkład głównego sponsora Klubu - Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych, która zapewnia szachistom świetne warunki lokalowe i niekiedy pomaga także w transporcie lechitów na zawody, zwłaszcza na dalszych odległościach.

  Bardzo dobrze układa się współpraca z poznańską firmą informatyczną pn. Grupa TENSE, dzięki której funkcjonuje nasz informator - witryna internetowa www.kszlech.pl. Klub nasz otrzymuje skromne, ale istotne, kwoty dofinansowania do udziału juniorów w ważniejszych imprezach z Wielkopolskiego Związku Szachowego w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży. Cenimy także wysoko wkład rodziców i członków Klubu, którzy nieodpłatnie udostępniają swoje samochody na przejazdy szachistów na mecze i turnieje. 

  Nieustannie oczekujemy deklaracji włączenia się innych donatorów w rozwój Klubu, na przykład poprzez reklamę na tej stronie, czy w innej jeszcze formie, do uzgodnienia. Każda inicjatywa, czy nawet pośrednictwo w pozyskaniu życzliwego szachistom partnera, są mile widziane. Zapraszamy!