Wyniki XVIII MFSz ‘2009 PDF Drukuj Email
wtorek, 04 sierpnia 2009 11:52

Open A

W turnieju uczestniczyło 26 zawodników, w tym z rankingiem FIDE: 25;  ilość kobiet: 2

Lista startowa zawodników

Nr

Kat.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

Data ur.

1

GM

Shishkin, Vadim

2507

2507

Kijów

1969-03-04

2

GM

Grabarczyk, Miroslaw

2480

2480

ASSz Miedź Legnica

1971-01-03

3

IM

Szeląg, Marcin

2466

2466

KS Pocztowiec Poznań

1981-07-07

4

IM

Tomczak, Jacek

2447

2447

KS Pocztowiec Poznań

1990-03-05

5

IM

Chojnacki, Krzysztof

2404

2404

KS Pocztowiec Poznań

1983-08-16

6

GM

Schmidt, Wlodzimierz

2399

2399

KS Pocztowiec Poznań

1943-04-10

7

m

Sieciechowicz, Marcin

2390

2390

UMKS Na Pięterku Poznań

1992-03-27

8

FM

Przybylski, Wojciech

2328

2328

KS Pocztowiec Poznań

1985-01-11

9

FM

Maciejewski, Mirosław

2296

2296

Konin

1961-03-12

10

k

Maćkowiak, Marek

2233

2233

MUKS-W Komandoria Poznań

1958-06-03

11

k

Bernat, Marcin

2211

2211

KS LECH-WSUS Poznań

1953-10-03

12

k

Sroczyński, Maciej

2202

2202

KTS-W Kalisz

1984-05-03

13

k

Ścibior, Adam

2179

2179

UMKS Na Pięterku Poznań

1992-02-01

14

I++

Płończak, Dominik

2161

2161

MUKS Wieża Kórnicka Kórnik

1991-07-14

15

k

Lercel, Michał

2139

2139

KS AZS Politechnika Wrocław

1982-06-20

16

k

Roggeveen, Pieter

2102

2102

Kennemer Combinatie

1986-03-04

17

I++

Szumiński, Marek

2094

2094

KS LECH-WSUS Poznań

1961-08-29

18

m

Sikorska, Agata

2091

2091

KS LECH-WSUS Poznań

1988-11-13

19

m

Magnucka, Milena

2070

2070

OTSz Ostrów Wielkopolski

1985-01-12

20

I

Adamek, Przemyslaw

2062

2062

KS Pocztowiec Poznań

1994-03-29

21

I+

Nawrocki, Przemysław

2040

2040

TTSz Tęcza Turek

1987-06-08

22

I

Duszczak, Dariusz

2035

2035

MUKS Wieża Kórnicka Kórnik

1960-07-15

23

I

Stachowiak, Slawomir

2027

2027

Raszyn Poznań

1960-07-07

24

I

Dźwikowski, Adam

2017

2017

Poznań

1968-04-22

25

I++

Kozłowski, Tomasz

2007

2007

LKS Piast Śrem

1986-05-29

26

k

Miedziński, Kuba

 

2200

KS Pocztowiec Poznań

1956-07-30


Wyniki końcowe

M-ce

Kat.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Pkt.

MBch.

MBch2.

Bch.

1

IM

Szeląg, Marcin

2466

2466

7.0

 

2

GM

Grabarczyk, Miroslaw

2480

2480

6.5

3

IM

Tomczak, Jacek

2447

2447

6.0

38.00

 

4

GM

Shishkin, Vadim

2507

2507

6.0

36.50

5

k

Ścibior, Adam

2179

2179

6.0

34.50

6

IM

Chojnacki, Krzysztof

2404

2404

5.5

36.00

25.50

 

7

FM

Maciejewski, Mirosław

2296

2296

5.5

36.00

25.00

8

k

Sroczyński, Maciej

2202

2202

5.0

35.00

 

9

k

Roggeveen, Pieter

2102

2102

5.0

34.00

10

GM

Schmidt, Wlodzimierz

2399

2399

5.0

33.50

11

m

Sieciechowicz, Marcin

2390

2390

4.5

40.50

12

I++

Płończak, Dominik

2161

2161

4.5

34.50

13

FM

Przybylski, Wojciech

2328

2328

4.5

31.50

14

I

Duszczak, Dariusz

2035

2035

4.5

29.00

15

k

Lercel, Michał

2139

2139

4.0

31.50

16

I++

Kozłowski, Tomasz

2007

2007

4.0

28.00

17

m

Sikorska, Agata

2091

2091

4.0

24.00

18

k

Maćkowiak, Marek

2233

2233

3.5

33.50

19

I

Adamek, Przemyslaw

2062

2062

3.5

30.00

20

k

Miedziński, Kuba

 

2200

3.5

26.50

19.00

35.50

21

m

Magnucka, Milena

2070

2070

3.5

26.50

19.00

33.50

22

k

Bernat, Marcin

2211

2211

3.5

25.50

 

23

I+

Nawrocki, Przemysław

2040

2040

3.5

25.00

24

I

Stachowiak, Slawomir

2027

2027

3.0

27.00

19.50

 

25

I++

Szumiński, Marek

2094

2094

3.0

27.00

19.00

26

I

Dźwikowski, Adam

2017

2017

2.5

24.50

 

 

D. Płończak wypełnił po raz trzeci normę na tytuł kandydata na mistrza.

 

Open B

W turnieju uczestniczyło 83 zawodników, w tym 48 z rankingiem FIDE;  ilość kobiet: 11

Lista startowa zawodników

Nr

Kat.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

Data ur.

1

I

Jędrzejewski, Kamil

1998

1998

LKS Chrobry Gniezno

1991-06-10

2

I+

Jeleń, Janusz

1993

1993

MDK Związkowiec Katowice-Zawodzie

1954-05-23

3

I+

Krasiński, Rafal

1961

1961

MUKS-W Komandoria Poznań

1973-01-03

4

I

Węglarz, Janusz

1957

1957

UKS Szach Wolsztyn

1942-01-10

5

I

Bajerlein, Dawid

1949

1949

KS Pocztowiec Poznań

1989-12-09

6

I

Stypka, Zbigniew

1943

1943

KS Pocztowiec Poznań

1983-04-24

7

II+

Rusiński, Mateusz

1932

1932

UKS Szach Wolsztyn

1984-02-14

8

I

Hemmerling, Jarosław

1927

1927

KS Lipno Stęszew

1963-03-15

9

I

Glatty, Zbigniew

1924

1924

Raszyn Poznań

1980-04-08

10

II+

Moryson, Adrian

1891

1891

MDK Związkowiec Katowice-Zawodzie

1986-08-21

11

I++

Chojnacka, Magdalena

1888

1888

KS Pocztowiec Poznań

1989-04-16

12

I+

Kaczmarek, Piotr

1888

1888

LKS Piast Śrem

1958-06-29

13

I++

Sikorska, Dorota

1884

1884

PTSz Płock

1992-03-20

14

I

Grabianowski, Krystian

1875

1875

OSz Baszta Szamotuły

1990-06-10

15

II+

Guca, Krzysztof

1872

1872

Częstochowa

1974-06-01

16

I

Rozumek, Krzysztof

1871

1871

KS Lipno Stęszew

1972-07-19

17

II+

Zgarda, Jakub

1868

1868

MUKS Wieża Kórnicka Kórnik

1985-05-21

18

I

Szymański, Leszek

1847

1847

MUKS-W Komandoria Poznań

1962-06-09

19

II+

Grochowski, Robert

1843

1843

KSz Maraton Łomża

1983-05-15

20

I

Przybylak, Łukasz

1837

1837

MUKSz-W Komandoria Poznań

1988-08-22

21

I

Warchoł, Maria

1834

1834

UMKS Na Pięterku Poznań

1994-03-21

22

I

Kaczmarek, Alicja

1821

1821

LKS Piast Śrem

1990-10-31

23

II

Chojnacki, Tomasz

1816

1816

KS Pocztowiec Poznań

1991-09-12

24

I

Przymusiński, Tomasz

1815

1815

MUKS-W Komandoria Poznań

1957-07-28

25

II

Pawlicki, Dariusz

1812

1812

KS LECH-WSUS Poznań

1971-02-13

26

II

Sklepiński, Artur

1794

1794

Raszyn Poznań

1970-06-11

27

II

Ryś, Marek

1792

1792

MUKS-W Komandoria Poznań

1958-05-03

28

II

Konieczny, Marek

1787

1787

LKS Plezuro Skoki

1966-06-21

29

II

Polarczyk, Paweł

1784

1784

UMKS Na Pięterku Poznań

1993-01-22

30

II+

Kupsik, Joanna

1757

1757

UKS Mosińska Jedynka Mosina

1989-04-04

31

I

Piechota, Izabela

1756

1756

UKS Szach Wolsztyn

1993-05-13

32

II

Partyka, Paweł

1732

1732

TMGK Strzelce Krajeńskie

1989-05-10

33

II

Śnihur, Piotr

1712

1712

UKS Smecz Konin

1998-02-04

34

II+

Simon, Marek

1708

1708

LKS Piast Śrem

1993-08-11

35

II

Koper, Konrad

1708

1708

Raszyn Poznań

1982-09-21

36

III

Wittig, Zenon

1687

1687

KS Pocztowiec Poznań

1953-09-16

37

II

Kuźma, Mateusz

1684

1684

MUKS Wieża Kórnicka Kórnik

1992-01-04

38

II

Przygocki, Maciej

1668

1668

UMKS Na Pięterku Poznań

1992-09-04

39

II

Kałużny, Jacek

1655

1655

KS Pocztowiec Poznań

1994-08-02

40

I

Piechota, Piotr

1654

1654

OSz Baszta Szamotuły

1993-05-13

41

II

Chmiest, Łukasz

1653

1653

KS Pocztowiec Poznań

1992-01-30

42

III

Adamczyk, Wiesław

1600

1600

LKS Chrobry Gniezno

1964-05-25

43

II

Paczka, Patryk

1563

1563

UMKS Na Pięterku Poznań

1990-09-03

44

II

Dura, Rafał

1560

1560

OSz Baszta Szamotuły

1997-04-02

45

II

Kałużny, Tomasz

1547

1547

KS Pocztowiec Poznań

1997-04-16

46

II

Ratajczak, Mateusz

1536

1536

UKS Mosińska Jedynka Mosina

1979-03-29

47

II

Piechocki, Bronisław

1530

1530

LKS Plezuro Skoki

1946-12-04

48

III

Gnatoński, Tomasz

1529

1529

MUKS-W Komandoria Poznań

1988-08-12

49

I

Hoffmann, Piotr

 

2000

LKS Piast Śrem

1957-04-03

50

I

Burzyński, Wladyslaw

 

2000

Raszyn Poznań

1954-08-24

51

II+

Pałasz, Miroslaw

 

1800

Raszyn Poznań

1959-07-25

52

II

Polak, Karol

 

1800

UKS Pałac Żagań

1989-08-27

53

II

Zielewicz, Piotr

 

1800

UKS Mosińska Jedynka Mosina

1965-07-17

54

II

Jędrzejczak, Przemysław

 

1800

UKS Mosińska Jedynka Mosina

1990-03-18

55

II

Dura, Damian

 

1800

OSz Baszta Szamotuły

1995-03-13

56

II

Wiśniewski, Wiesław

 

1800

Borowo-Młyn

1955-09-04

57

II

Stefański, Stefan

 

1800

KS LECH-WSUS Poznań

1933-02-11

58

II

Bagaziński, Zbyszek

 

1800

Poznań

1946-02-26

59

II

Dixa, Stanisław

 

1800

KTS-W Kalisz

1973-12-02

60

II

Nawracała, Tomasz

 

1800

MUKS-W Komandoria Poznań

1988-02-07

61

II

Michalak, Roman

 

1800

Raszyn Poznań

1950-08-16

62

II

Górny, Tomasz

 

1800

UKS Mosińska Jedynka Mosina

1955-11-30

63

II

Szczepaniak, Artur

 

1800

UKS Mosińska Jedynka Mosina

1985-03-30

64

II

Taczała, Katarzyna

 

1600

UKS Polan Poznań

1990-04-01

65

II

Heinrich, Zuzanna

 

1600

UKS Szach Wolsztyn

1993-06-23

66

II

Jarmużek, Karolina

 

1600

KS LECH-WSUS Poznań

1996-06-04

67

II

Skibińska, Paulina

 

1600

MUKS-W Komandoria Poznań

1992-08-26

68

II

Kucharczak, Sandra

 

1600

KS Pocztowiec Poznań

1997-10-01

69

III

Ziemkowski, Sławomir

 

1600

KS Pocztowiec Poznań

1971-01-21

70

III

Śnihur, Adam

 

1600

UKS Smecz Konin

1999-07-08

71

III

Kaczmarek, Stanisław

 

1600

GCK Szach Sękowo

1962-04-22

72

III

Sokur, Iwan

 

1600

MMKS Wieniawa Leszno

1998-01-15

73

III

Piasecki, Andrzej

 

1600

Poznań

1956-11-06

74

III

Zgarda, Marek

 

1600

MUKS Wieża Kórnicka Kórnik

1962-12-03

75

III

Kuczewski, Filip

 

1600

Poznań

1993-11-29

76

III

Walaszyk, Zbigniew

 

1600

MUKS-W Komandoria Poznań

1947-01-17

77

IV

Godawa, Paweł

 

1400

KS Lipno Stęszew

1973-11-13

78

IV

Rohnka, Stanisław

 

1400

KS LECH-WSUS Poznań

1992-08-03

79

V

Tuzel, Szymon

 

1200

KS Pocztowiec Poznań

1992-06-25

80

V

Nowicki, Jakub

 

1200

KS Pocztowiec Poznań

1992-08-03

81

 

Jarmużek, Jarosław

 

1000

KS LECH-WSUS Poznań

1963-11-25

82

 

Kamiński, Maciej

 

1000

Łódź

1983-07-22

83

 

Pawłowski, Rafał

 

1000

Poznań

1992-08-08

 

Wyniki końcowe

M-ce

Kat.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Pkt.

MBch.

MBch2

Bch.

Ruz

1

I

Hemmerling, Jarosław

1927

1927

8.0

43.50

31.00

55.50

2060

2

I

Jędrzejewski, Kamil

1998

1998

7.5

40.50

29.00

52.50

2095

3

I++

Sikorska, Dorota

1884

1884

7.0

41.00

29.00

53.00

1991

4

 

Kamiński, Maciej

 

1000

6.5

37.50

26.00

49.50

1898

5

III

Kaczmarek, Stanisław

 

1600

6.5

36.00

26.00

46.00

1905

6

I

Bajerlein, Dawid

1949

1949

6.5

34.50

25.00

46.00

1965

7

II

Polarczyk, Paweł

1784

1784

6.5

34.50

24.50

44.50

1973

8

I+

Jeleń, Janusz

1993

1993

6.0

40.00

28.00

51.50

1987

9

I+

Krasiński, Rafal

1961

1961

6.0

39.50

29.00

52.00

1931

10

I

Warchoł, Maria

1834

1834

6.0

38.00

27.00

48.50

1940

11

II+

Rusiński, Mateusz

1932

1932

6.0

37.00

26.50

48.50

1917

12

I++

Chojnacka, Magdalena

1888

1888

6.0

37.00

26.50

48.50

1889

13

I+

Kaczmarek, Piotr

1888

1888

6.0

37.00

26.50

47.50

1813

14

II

Ryś, Marek

1792

1792

6.0

36.50

27.00

46.00

1946

15

II

Jędrzejczak, Przemysław

 

1800

6.0

36.00

25.50

48.00

1976

16

II

Paczka, Patryk

1563

1563

6.0

34.50

25.00

44.50

1882

17

II

Nawracała, Tomasz

 

1800

6.0

33.00

23.50

42.50

1917

18

II

Śnihur, Piotr

1712

1712

6.0

32.00

23.00

40.00

1850

19

I

Węglarz, Janusz

1957

1957

5.5

37.00

26.50

47.50

1847

20

I

Piechota, Izabela

1756

1756

5.5

36.00

26.00

47.00

1897

21

II+

Zgarda, Jakub

1868

1868

5.5

34.00

24.00

43.00

1908

22

II

Dura, Damian

 

1800

5.5

33.00

23.50

41.50

1850

23

III

Wittig, Zenon

1687

1687

5.5

32.50

23.50

39.25

1866

24

I

Glatty, Zbigniew

1924

1924

5.5

30.00

21.50

38.50

1965

25

II

Kuźma, Mateusz

1684

1684

5.5

28.00

21.50

34.50

1808

26

I

Szymański, Leszek

1847

1847

5.0

37.50

28.50

46.50

1753

27

II+

Moryson, Adrian

1891

1891

5.0

36.50

26.50

46.50

1838

28

II+

Simon, Marek

1708

1708

5.0

36.00

26.50

45.00

1840

29

I

Przybylak, Łukasz

1837

1837

5.0

36.00

26.00

46.00

1770

30

I

Rozumek, Krzysztof

1871

1871

5.0

36.00

26.00

45.50

1795

31

II

Partyka, Paweł

1732

1732

5.0

34.00

24.50

43.00

1659

32

II

Chojnacki, Tomasz

1816

1816

5.0

33.00

23.50

41.50

1649

33

II

Pawlicki, Dariusz

1812

1812

5.0

33.00

23.00

43.00

1712

34

III

Kuczewski, Filip

 

1600

5.0

33.00

23.00

42.50

1720

35

I

Stypka, Zbigniew

1943

1943

4.5

39.50

28.50

48.50

1788

36

II

Konieczny, Marek

1787

1787

4.5

36.00

26.00

46.50

1790

37

I

Kaczmarek, Alicja

1821

1821

4.5

36.00

26.00

45.50

1705

38

II

Sklepiński, Artur

1794

1794

4.5

35.50

25.50

44.50

1784

39

I

Piechota, Piotr

1654

1654

4.5

33.50

23.50

42.50

1585

40

II+

Pałasz, Miroslaw

 

1800

4.5

32.00

22.50

42.50

1781

41

II+

Kupsik, Joanna

1757

1757

4.5

32.00

22.50

41.00

1742

42

III

Gnatoński, Tomasz

1529

1529

4.5

32.00

22.00

42.00

1721

43

II

Chmiest, Łukasz

1653

1653

4.5

31.00

23.00

41.00

1797

44

I

Hoffmann, Piotr

 

2000

4.5

31.00

22.00

39.50

1709

45

I

Grabianowski, Krystian

1875

1875

4.5

30.00

21.50

38.50

1738

46

II

Szczepaniak, Artur

 

1800

4.5

29.00

20.50

38.00

1718

47

II

Zielewicz, Piotr

 

1800

4.5

26.50

20.00

35.00

1579

48

II

Michalak, Roman

 

1800

4.5

25.50

17.00

34.00

1597

49

II

Kałużny, Tomasz

1547

1547

4.0

32.00

22.50

40.00

1589

50

 

Pawłowski, Rafał

 

1000

4.0

31.50

22.50

40.00

1540

51

II+

Guca, Krzysztof

1872

1872

4.0

31.00

22.00

40.00

1676

52

III

Śnihur, Adam

 

1600

4.0

28.50

20.50

36.00

1647

53

II

Dixa, Stanisław

 

1800

4.0

28.50

19.00

37.00

1680

54

III

Sokur, Iwan

 

1600

4.0

28.00

20.50

36.00

1623

55

II

Piechocki, Bronisław

1530

1530

4.0

28.00

20.00

36.50

1626

56

II

Polak, Karol

 

1800

4.0

27.00

20.50

34.50

1609

57

II+

Grochowski, Robert

1843

1843

3.5

34.50

24.50

44.50

1691

58

II

Wiśniewski, Wiesław

 

1800

3.5

31.00

22.50

38.75

1605

59

II

Koper, Konrad

1708

1708

3.5

30.50

22.00

38.25

1675

60

II

Przygocki, Maciej

1668

1668

3.5

29.00

20.50

38.00

1683

61

III

Ziemkowski, Sławomir

 

1600

3.5

28.00

19.50

37.00

1636

62

III

Adamczyk, Wiesław

1600

1600

3.5

27.50

19.50

35.50

1580

63

II

Dura, Rafał

1560

1560

3.5

27.50

19.50

35.50

1572

64

II

Bagaziński, Zbyszek

 

1800

3.5

27.00

20.00

33.50

1570

65

I

Burzyński, Wladyslaw

 

2000

3.5

26.25

19.50

33.75

1650

66

II

Taczała, Katarzyna

 

1600

3.5

25.00

18.00

31.50

1483

67

II

Jarmużek, Karolina

 

1600

3.5

24.50

18.00

31.00

1541

68

II

Skibińska, Paulina

 

1600

3.5

17.50

11.50

23.00

1572

69

I

Przymusiński, Tomasz

1815

1815

3.0

27.00

16.00

37.00

1663

70

IV

Godawa, Paweł

 

1400

3.0

26.50

18.50

34.00

1456

71

II

Stefański, Stefan

 

1800

3.0

26.00

19.00

33.00

1508

72

III

Piasecki, Andrzej

 

1600

3.0

24.00

17.00

31.00

1595

73

II

Ratajczak, Mateusz

1536

1536

2.5

27.50

20.50

34.50

1501

74

II

Kucharczak, Sandra

 

1600

2.5

27.50

19.50

36.00

1498

75

II

Kałużny, Jacek

1655

1655

2.5

25.50

18.00

32.50

1445

76

II

Heinrich, Zuzanna

 

1600

2.5

25.00

18.50

31.00

1468

77

III

Walaszyk, Zbigniew

 

1600

2.5

24.50

18.00

31.00

1287

78

V

Tuzel, Szymon

 

1200

2.0

27.00

20.00

34.50

1381

79

 

Jarmużek, Jarosław

 

1000

2.0

24.50

17.00

32.50

1379

80

III

Zgarda, Marek

 

1600

2.0

21.00

14.50

27.50

1385

81

V

Nowicki, Jakub

 

1200

1.5

14.00

8.00

20.50

1354

82

IV

Rohnka, Stanisław

 

1400

1.0

23.50

17.00

31.50

1383

83

II

Górny, Tomasz

 

1800

0.0

4.50

0.00

13.00

1471

 

M. Kamiński, St. Kaczmarek i Z. Wittig wypełnili normy na II, a R. Pawłowski na IV kategorię szachową.

 

 

CD 16

W turnieju uczestniczyło 7 zawodników;  ilość dziewcząt: 3

Lista startowa

Nr

Kat.

Nazwisko Imię

Rank.

Klub

Data ur.

1

III

Zięta, Zuzanna

1400

MUKS Wieża Kórnicka Kórnik

1995-12-17

2

 

Niemier, Małgorzata

1000

MUKS Wieża Kórnicka Kórnik

1996-10-14

3

III

Czerwiński, Tymon

1600

KS Lipno Stęszew

1996-06-07

4

III

Chojnacki, Wojciech

1600

KS Pocztowiec Poznań

1996-08-09

5

II

Pietrowski, Stanisław

1800

MUKS Wieża Kórnicka Kórnik

1995-08-06

6

IV

Hoffmann, Kacper

1400

LKS Piast Śrem

1996-05-09

7

II+

Grabianowska, Aleksandra

1600

UMKS Na Pięterku Poznań

1996-05-29

 

Wyniki końcowe

M-ce

Kat.

Nazwisko Imię

Pkt.

1

II

Pietrowski, Stanisław

6.0

2

III

Czerwiński, Tymon

4.5

3

III

Chojnacki, Wojciech

4.0

4

II+

Grabianowska, Aleksandra

3.5

5

III

Zięta, Zuzanna

2.0

6

IV

Hoffmann, Kacper

1.0

7

 

Niemier, Małgorzata

0.0

 

 

CD 12

W turnieju uczestniczyło 16 zawodników;  ilość dziewcząt: 4

Lista startowa

Nr

Kat.

Nazwisko Imię

Rank.

Klub

Data ur.

1

III

Sapikowski, Franciszek

1600

UKS Polan Poznań

1997-06-02

2

III

Lisiecki, Robert

1600

LKS Piast Śrem

1998-09-17

3

III

Sosulski, Oskar

1600

UMKS Na Pięterku Poznań

1999-06-14

4

III

Niemczal, Hubert

1600

UKS Goniec Kostrzyn Wlkp.

1998-03-27

5

III

Czerwińska, Bogna

1400

KS Lipno Stęszew

1999-10-06

6

IV

Niedbała, Wojciech

1400

UMKS Na Pięterku Poznań

1997-05-05

7

IV

Schmidt, Szymon

1400

KS Pocztowiec Poznań

1999-02-16

8

IV

Robaszkiewicz, Jakub

1400

UKS Goniec Kostrzyn Wlkp.

1998-04-08

9

IV

Solarski, Jan

1400

KS LECH-WSUS Poznań

1998-02-26

10

IV

Okonek, Wojciech

1400

KS LECH-WSUS Poznań

1997-03-26

11

IV

Sibilska, Danuta

1250

MUKS Wieża Kórnicka Kórnik

1999-04-07

12

IV

Janczar, Aleksandra

1250

UKS Goniec Kostrzyn Wlkp.

1998-05-01

13

IV

Kieżun, Katarzyna

1250

UMKS Na Pięterku Poznań

1997-08-05

14

V

Kałużny, Jan

1200

KS Pocztowiec Poznań

1999-05-10

15

V

Wilczyk, Michał

1200

KS Lipno Stęszew

1997-07-14

16

 

Rozumek, Piotr

1000

KS Lipno Stęszew

1999-01-12

 

Wyniki końcowe

M-ce

Kat.

Nazwisko Imię

Pkt.

MBch.

1

IV

Niedbała, Wojciech

8.0

 

2

III

Lisiecki, Robert

7.5

3

III

Sapikowski, Franciszek

6.5

4

IV

Kieżun, Katarzyna

6.0

5

IV

Okonek, Wojciech

5.0

38.00

6

III

Niemczal, Hubert

5.0

32.00

7

V

Kałużny, Jan

5.0

31.50

8

IV

Robaszkiewicz, Jakub

4.5

34.50

9

III

Sosulski, Oskar

4.5

33.50

10

IV

Solarski, Jan

3.5

33.00

11

III

Czerwińska, Bogna

3.5

32.00

12

IV

Schmidt, Szymon

3.5

26.50

13

IV

Janczar, Aleksandra

3.0

 

14

IV

Sibilska, Danuta

2.5

15

V

Wilczyk, Michał

2.0

16

 

Rozumek, Piotr

0.0

 

W. Niedbała i K. Kieżun wypełnili normy na III kategorię a W. Chojnacki na IV kategorię szachową.

 

 

CD 9

W turnieju uczestniczyło 7 zawodników;  ilość dziewcząt: 3

Lista startowa

Nr

Kat.

Nazwisko Imię

Rank.

Klub

Data ur.

1

V

Kałużny, Stanisław

1200

KS Pocztowiec Poznań

2001-10-24

2

IV

Robaszkiewicz, Sara

1250

UKS Goniec Kostrzyn Wlkp.

2000-02-19

3

 

Sibilska, Bogumiła

1000

MUKS Wieża Kórnicka Kórnik

2001-05-28

4

IV

Szałek, Mateusz

1400

UMKS Na Pięterku Poznań

2000-08-01

5

III

Koperska, Nina

1400

UMKS Na Pięterku Poznań

2000-02-16

6

III

Strzelecki, Mikolaj

1600

UMKS Na Pięterku Poznan

2000-06-02

7

IV

Raczyński, Krzysztof

1400

UKS Polan Poznań

2001-03-07

 

Wyniki końcowe

M-ce

Kat.

Nazwisko Imię

Pkt.

1

IV

Raczyński, Krzysztof

6.0

2

III

Strzelecki, Mikolaj

5.0

3

III

Koperska, Nina

4.0

4

IV

Szałek, Mateusz

3.0

5

IV

Robaszkiewicz, Sara

2.0

6

V

Kałużny, Stanisław

1.0

7

 

Sibilska, Bogumiła

0.0

 

K. Raczyński wypełnił normę na III kategorię szachową.

 

Klasyfikacja UKS-ów

1. UMKS Na Pięterku (13 uczestników) –   33,6 pkt.

A

Adam Ścibior

9,0

B

Paweł Polarczyk

8,1

CD 16

Aleksandra Grabianowska

3,5

CD 12

Wojciech Niedbała

8

CD 9

Mikołaj Strzelecki

5

2. MUKS Wieża Kórnicka (10 uczestników)    22,2

A

Dominik Płończak

6,8

B

Jakub Zgarda

6,9

CD16

Stanisław Pietrowski

6

CD12

Danuta Sibilska

2,5

CD9

Bogumiła Sibilska

0

3. UKS Polan Poznań (3 uczestników) 16,9

B

Katarzyna Taczała

4,4

CD12

Franciszek Sapikowski

6,5

CD9

Krzysztof Raczyński

6

4. MUKS-W Komandoria (10 uczestników) 12,8

A

Marek Maćkowiak

5,3

B

Rafał Krasiński

7,5

5. UKS Szach Wolsztyn (4) 7,5 (Mateusz Rusiński  11. miejsce w B)

6. UKS Mosińska Jedynka (6)   7,5 (Przemysław Jędrzejczak  15. miejsce w B)

7. UKS Smecz Konin (2)      7,5 (Piotr Śnihur  18. miejsce w B)

8. UKS Goniec Kostrzyn (4)   7,0

CD 12

Hubert Niemczal

5

CD9

Sara Robaszkiewicz

2

9. MMKS Wieniawa Leszno (1) 5,0 (Iwan Sokur 54. miejsce w B)

10. UKS Pałac Żagań (1) 5,0 (Karol Polak 56. miejsce w B)

Sędzia Główny Festiwalu

Janusz Woda, IA