Międzynarodowe Festiwale Szachowe w Poznaniu
Wyniki XVIII MFSz ‘2009 PDF Drukuj Email
wtorek, 04 sierpnia 2009 11:52

Open A

W turnieju uczestniczyło 26 zawodników, w tym z rankingiem FIDE: 25;  ilość kobiet: 2

Lista startowa zawodników

Nr

Kat.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

Data ur.

1

GM

Shishkin, Vadim

2507

2507

Kijów

1969-03-04

2

GM

Grabarczyk, Miroslaw

2480

2480

ASSz Miedź Legnica

1971-01-03

3

IM

Szeląg, Marcin

2466

2466

KS Pocztowiec Poznań

1981-07-07

4

IM

Tomczak, Jacek

2447

2447

KS Pocztowiec Poznań

1990-03-05

5

IM

Chojnacki, Krzysztof

2404

2404

KS Pocztowiec Poznań

1983-08-16

6

GM

Schmidt, Wlodzimierz

2399

2399

KS Pocztowiec Poznań

1943-04-10

7

m

Sieciechowicz, Marcin

2390

2390

UMKS Na Pięterku Poznań

1992-03-27

8

FM

Przybylski, Wojciech

2328

2328

KS Pocztowiec Poznań

1985-01-11

9

FM

Maciejewski, Mirosław

2296

2296

Konin

1961-03-12

10

k

Maćkowiak, Marek

2233

2233

MUKS-W Komandoria Poznań

1958-06-03

11

k

Bernat, Marcin

2211

2211

KS LECH-WSUS Poznań

1953-10-03

12

k

Sroczyński, Maciej

2202

2202

KTS-W Kalisz

1984-05-03

13

k

Ścibior, Adam

2179

2179

UMKS Na Pięterku Poznań

1992-02-01

14

I++

Płończak, Dominik

2161

2161

MUKS Wieża Kórnicka Kórnik

1991-07-14

15

k

Lercel, Michał

2139

2139

KS AZS Politechnika Wrocław

1982-06-20

16

k

Roggeveen, Pieter

2102

2102

Kennemer Combinatie

1986-03-04

17

I++

Szumiński, Marek

2094

2094

KS LECH-WSUS Poznań

1961-08-29

18

m

Sikorska, Agata

2091

2091

KS LECH-WSUS Poznań

1988-11-13

19

m

Magnucka, Milena

2070

2070

OTSz Ostrów Wielkopolski

1985-01-12

20

I

Adamek, Przemyslaw

2062

2062

KS Pocztowiec Poznań

1994-03-29

21

I+

Nawrocki, Przemysław

2040

2040

TTSz Tęcza Turek

1987-06-08

22

I

Duszczak, Dariusz

2035

2035

MUKS Wieża Kórnicka Kórnik

1960-07-15

23

I

Stachowiak, Slawomir

2027

2027

Raszyn Poznań

1960-07-07

24

I

Dźwikowski, Adam

2017

2017

Poznań

1968-04-22

25

I++

Kozłowski, Tomasz

2007

2007

LKS Piast Śrem

1986-05-29

26

k

Miedziński, Kuba

 

2200

KS Pocztowiec Poznań

1956-07-30

Więcej…
 
Kronika MFS w Poznaniu 1983-2008 PDF Drukuj Email
wtorek, 04 sierpnia 2009 11:33

Poznań, 19 – 27.07.2008 r.

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych

161 zawodników z Francji, Niemiec, Ukrainy i Polski w 5 grupach turniejowych.

Wszystkie turnieje rozgrywane na dystansie 9 rund.

 

Organizacja: Barbara Ryszkiewicz, Janusz Woda, Jacek Handke, Małgorzata Napierała, Marian Kossowski.

Komisja Sędziowska: Janusz Woda (sędzia główny), Waldemar Kopydłowski, Barbara Ryszkiewicz, Magdalena Judek, Leon Miklosik, Kamila Dembecka-Sobierajewicz,

Transmisja internetowa: Piotr Janik

 

Open A

1

GM

2508

Malaniuk, Vladimir P

Ukraina

6.5

2

GM

2506

Shishkin, Vadim

Ukraina, Kijów

6.0

3

GM

2546

Cyborowski, Lukasz

AZS UMCS Lublin

6.0

4

k

2311

Sieciechowicz, Marcin

UMKS Na Pięterku Poznań

6.0

5

IM

2469

Urban, Klaudiusz

Pocztowiec Poznań

5.5

6

FM

2416

Chojnacki, Krzysztof

Pocztowiec Poznań

5.5

7

IM

2474

Szeląg, Marcin

Pocztowiec Poznań

5.5

8

k++

2344

Maciejczak, Jakub

UKS Polan Poznań

5.5

9

I++

2157

Ścibior, Adam

UMKS Na Pięterku Poznań

5.5

10

GM

2396

Schmidt, Wlodzimierz

Pocztowiec Poznań

5.0

11

FM

2363

Przybylski, Wojciech

Pocztowiec Poznań

5.0

12

m

2326

Kaszowski, Dariusz

Lech-WSUS Poznań

5.0

13

I+

2095

Banach, Wieslaw

Chrobry Gniezno

5.0

14

I

2104

Graca, Robert

Francja

4.5

15

I

2001

Duszczak, Dariusz

UMKS Wieża Kórnicka

4.5

16

I++

2162

Płończak, Dominik

UMKS Wieża Kórnicka

4.0

17

k

2220

Więcław, Michał

Lech-WSUS Poznań

4.0

18

I

2000

Wojtkowski, Paweł

Piast Śrem

4.0

19

I+

2050

Zdanowicz, Piotr

LKS Szach-Sokis Sulechów

4.0

20

I++

2083

Efinowicz, Michał

Pogoń Olesnica

3.5

21

I+

2062

Szumiński, Marek

Lech-WSUS Poznań

3.5

22

k

2147

Graf, Pawel

Orkan Ostrzeszów

3.5

23

I+

2059

Zdanowicz, Łukasz

LKS Szach-Sokis Sulechów

3.5

24

I

2037

Jędruszek, Krzysztof

UKS Szach Gryfice

3.0

25

I

2059

Stachowiak, Slawomir

Raszyn Poznań

2.0

26

I

2040

Jaśkowski, Tadeusz

Warszawa

1.0

 

Najlepszy z szachistów naszego województwa 16-letni junior Marcin Sieciechowicz wywalczył tytuł mistrza Wielkopolski seniorów na rok 2008, wyprzedzając w tej klasyfikacji Klaudiusza Urbana i Krzysztofa Chojnackiego.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
Kronika MFS w Poznaniu 1983-2008 259 Kb04.08.2009 11:40
Więcej…